نکات مهم هنگام خرید طلایاب تصویری

نکات مهم هنگام خرید طلایاب تصویری

عملکرد دستگاه فلزیاب تصویری بر ایجاد خاصیت مغناطیسی که در بخش جلویی این دستگاه ایجاد می شود مبتنی هستند و برای تشخیص مناطقی که دارای طلا هستند باید دستگاه را به نقطه مورد نظر خود نزدیک کنید تا در صورت وجود طلا زیر خاک در حوزه مغناطیسی ایجاد شده قرار بگیرند و از این طریق دستگاه طلایاب تصویری به ما آلارم دهد، تنها در این صورت است که می توان مکان دقیق طلا را تشخیص داد. امروزه دستگاه های طلایاب تصویری کاربردهای زیادی دارند و به طور گسترده در بازار عرضه می شوند. اگر شما نیز قصد خرید این دستگاه را دارید تا پایان مقاله همراه ما باشید تا با نکات مهم هنگام خرید دستگاه مورد نظر بیشتر آشنا شوید.

خرید طلایاب تصویری

فاکتورهای اصلی و مهم موجود در طلایاب تصویری

در این دستگاه ها فاکتورهای مهم بسیار زیادی وجود دارند که در این بخش از مقاله به طور مختصر به بررسی این فاکتورها خواهیم پرداخت.

 • دستگاه و مدار الکترونیک این دستگاه ها وابسته هستند.
 • هرچه اندازه طلا مدفون شده بیشتر باشد پیدا کردن آن آسان تر خواهد بود.
 • هرچه ویژگی یافتن و تشخیص طلا بیشتر باشد به آن دستگاه طلایاب گفته می شود حال اگر دستگاه شما حالت تصویری داشته باشد به آن طلایاب تصویری گفته می شود.
 • شکل و اندازه طلا پنهان شده در اندازه گیری نهایی ما تأثیر قابل توجهی دارد.
 • جنس زمین و خاک مورد نظر برای جستجوی طلا زیر آن در نتیجه نهایی به دست آمده نقش قابل توجهی دارد.

طلایاب تصویری

آشنایی با نکات مهم هنگام خرید طلایاب تصویری

همانطور که گفتیم امروزه این دستگاه ها در گستره وسیعی عرضه می شوند و انواع طلایاب های تصویری با برندهای مختلف در بازار وجود دارند پس توصیه می کنیم قبل از خرید این نوع دستگاه ها برخی از نکات مهم را مورد نظر قرار دهید. در این بخش از مقاله این نکات مهم را بیان خواهیم نمود.

 • قبل از تصمیم گیری نهایی و انتخاب دستگاه مورد نظر بهتر است مشخصات فنی دستگاه مورد نظر را از منبعی مطمئن و بی طرف مورد بررسی قرار دهید.
 • قبل از خرید هرگونه فلزیاب حتی طلایاب تصویری بهتر است آن را از لحاظ عملی بررسی نمایید.
 • دستگاه هایی را خریداری نمایید که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش باشند.
 • اگر قصد خرید یکی از این دستگاه ها را دارید بهتر است خرید خود را از یکی از شرکت های معتبر و با سابقه در این زمینه انجام دهید.
 • قبل از خرید طلایاب تصویری بهتر است با افرادی متخصص در این زمینه مشورت نمایید تا پس از انجام خرید خود دچار پشیمانی نشوید.
 • یکی از نکات مهمی که توجه به آن از اهمیت قابل توجهی برخوردار است این است که برای زمین های مختلف باید از دستگاه های مختلف استفاده کرد. برخی از طلایاب ها برای مین یابی و برخی دیگر ممکن است برای گنج یابی مورد استفاده قرار گیرند و این دستگاه ها قطعاً تفاوت های مهمی با یکدیگر دارند. پس بهتر است هنگام خرید طلایاب مورد نظر خود کاربرد آن برای شرایط خاص و مورد نظر را نیز مورد بررسی قرار دهید.

در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر در خصوص دستگاه های فلزیاب، طلایاب، گنج یاب با شرکت فلزیاب تیوا تماس حاصل فرمایید.

09126931900

09123930991

https://felezyabganjyab.ir/

عنوان محتوا
تاریخ بررسی
خلاصه محتوا
امروزه انواع مختلف طلایاب ها در بازار موجود هستند و با پیشرفت علم و تکنولوژی طلایاب های تصویری به بازار عرضه شده اند که طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اند. اگر شما نیز قصد خرید طلایاب تصویری دارید ما را تا پایان این مقاله همراهی نمایید تا با نکاتی که هنگام خرید این وسیله باید رعایت کنید آشنا شوید.
امتیاز
51star1star1star1star1star

دستگاه‌های فلزیاب

Call Now Button09126931900